Шууд Chart

Олимпын эрхийн төлөөх тэмцээнд оролцох тамирчдын нэрс тодорчээ

2021-04-01 10:20:53

Казахстаны Алматы хотод энэ сарын 9-10-нд чөлөөт бөх, сонгомол барилдааны олимпын эрхийн тэмцээн болно. Энэ тэмцээнд Токиогийн олимпын 36 эрхийн төлөө тамирчид өрсөлдөх юм.

Дэлхийн бөхийн нэгдсэн холбооноос эрэгтэйчүүдийн тэмцээнд оролцох тамирчдын нэрсийг зарлажээ.

Үүнд:

57 кг

Minghu LIU (CHN)

Ahmed Jawad Kadhim AL ZAIDAWI (IRQ)

Rei HIGUCHI (JPN)

Kodai OGAWA (JPN)

Bekbolot MYRZANAZAR UULU (KGZ)

Ulukbek ZHOLDOSHBEKOV (KGZ)

Sunggwon KIM (KOR)

Hyeonsik SONG (KOR)

Tuvshintulga TUMENBILEG (MGL)

Muhammad BILAL (PAK)

Allen Mitch ARCILLA (PHI)

Muhamad IKROMOV (TJK)

Rozgeldi SEYIDOV (TKM)

Gulomjon ABDULLAEV (UZB)

65 кг

Hasibagena HASIBAGENA (CHN)

Amirmohammad Babak YAZDANICHERATI (IRI)

Mohammed Al Jawad Zuhair K KAREEM (IRQ)

Ernazar AKMATALIEV (KGZ)

Junsik YUN (KOR)

Seungbong LEE (KOR)

Yongseok JEONG (KOR)

Mohammed J M Th A ABDULKAREEM (KUW)

Dzhamshed SHARIFOV (TJK)

Kerim HOJAKOV (TKM)

Perman HOMMADOV (TKM)

Ilyas BEKBULATOV (UZB)

Hussein Abdullah Hussein Abdullah AL AZZANI (YEM)

74 кг

Adam BATIROV (BRN)

Menghejigan MENGHEJIGAN (CHN)

Sandeep Singh MANN (IND)

Yones Aliakbar EMAMICHOGHAEI (IRI)

Dawood Salman Jasim AL DULAIMI (IRQ)

Elaman DOGDURBEK UULU (KGZ)

Seungchul LEE (KOR)

Byungmin GONG (KOR)

Bat Erdene BYAMBASUREN (MGL)

Abdullrahman Ibrahim A IBRAHIM (QAT)

Parinya CHAMNANJAN (THA)

Gulomdzhon SHARIPOV (TJK)

Alymuhammet OVEZMYRADOV (TKM)

Atamyrat CHARLYYEV (TKM)

Bekzod ABDURAKHMONOV (UZB)

86 кг

Zushen LIN(CHN)

Mustafa Abdulbasit Abd U AL OBAIDI(IRQ)

Abdulkareem Mahmoud Abdul ABUIDAIJ(JOR)

Sohsuke TAKATANI(JPN)

Daichi TAKATANI(JPN)

Azamat DAULETBEKOV(KAZ)

Nurtilek KARYPBAEV(KGZ)

Hyeokbeom GWON(KOR)

Gwanuk KIM(KOR)

Domenic Michael ABOU NADER(LBN)

Gankhuyag GANBAATAR(MGL)

Bakhodur KODIROV(TJK)

Dovletmyrat ORAZGYLYJOV(TKM)

Azat GAJYYEV (TKM)

Javrail SHAPIEV (UZB)

97 кг

Awusayiman HABILA (CHN)

Satywart KADIAN (IND)

Mohammadhossein Askari MOHAMMADIAN (IRI)

Naoya AKAGUMA (JPN)

Taira SONODA (JPN)

Symbat SULAIMANOV (KGZ)

Minwon SEO (KOR)

Jongku LEE (KOR)

Batzul ULZIISAIKHAN (MGL)

Muhammad INAM (PAK)

Zyyamuhammet SAPAROV (TKM)

Magomed Idrisovitch IBRAGIMOV (UZB)

125 кг

Sumit SUMIT (IND)

Tetsuya TANAKA (JPN)

Yusup BATIRMURZAEV (KAZ)

Aiaal LAZAREV (KGZ)

Donghwan KIM (KOR)

Lkhagvagerel MUNKHTUR (MGL)}

Haroon ABID (PAK)

Omar Ihab SAREM (SYR)

Rustam ISKANDARI (TJK)

Shatlyk HEMELYAYEV (TKM)

Makhsud VEYSALOV (UZB)

Нийтэлсэн: У.Баярсайхан

Олимпын эрхийн төлөөх тэмцээнд оролцох тамирчдын нэрс тодорчээ  
Үзсэн: 365 Mongolian National Broadcaster  

Анхааруулга:

Та одоогоор сэтгэгдэл үлдээх боломжгүй байна.
MNB.mn сайтын редакц
Утас: 70127055

Бидэнтэй нэгдээрэй