Шууд Chart

Спорт бөхийн мэргэжлийн лигийн тэмцээнд оролцох тамирчдын нэрс тодорчээ

2022-05-18 12:11:17

ОХУ-ын нийслэл Москва хотод энэ сарын 19,20-нд спорт бөхийн мэргэжлийн лигийн тэмцээн болно.

“Poddubny Wrestling League” хэмээх тус тэмцээнд эрэгтэй, эмэгтэй чөлөөт бөх, сонгомол барилдаан, грепплинг, панкратионы тэмцээн явагдах юм.

Олимпын жингийн аваргууд нэг сая, олимпын бус жингийн аваргууд 500 мянган рубль гардах аж.

Эрэгтэй чөлөөт бөхийн тэмцээнд оролцох тамирчдыг танилцуулья.

57 кг: 11 бөх

Тускаев Азамат Артурович, РСО-Алани

Монгуш Начын Олзеевич, Тыва

Мехтиханов Муса Рукманович, Дагестан

Муталиев Абубакар Гамзатович, Дагестан

Идрисов Ахмед Мусаевич, Дагестан

Гобаев Артём Артурович, РСО-Алани

Баяндуев Баир Александрович, Буриад

Шамело Дмитрий Александрович, Беларусь

Рудавский Егор Михайлович, Беларусь

Гамзатов Рамиз Ризванович, Ставрополь

Абдурахимов Рамазан Израильевич, ХМАО Югра

61 кг: 10

Магомедов Абасгаджи Мухтарович, Дагестан

Багавудинов Рамазан Багавудинович, Дагестан

Мехтиханов Муслим Рукманович, Дагестан

Магомедов Башир Магомедович, Дагестан

Байтукаев Магомед Мусаевич, Чечень

Бекренёв Андрей Дмитрьевич, Беларусь

Гаирбеков Джабраил Гаирбекович, Москва

Мункуев Алдар Баирович, Буриад

Дамдинов Жаргал Альбертович, Буриад

Арабидзе Нодар Малхазович, Брянск

65 кг: 16

Хадарцев Алик Александрович, ХМАО Югра

Ибрагимов Ибрагим Шарапуттинович, Дагестан

Ферзалиев Рамазан Селимович, Дагестан

Умаров Умар Ибноапасович, Дагестан

Шахиев Загир Мухтарпашаевич, Дагестан

Харчилава Даниил Игоревич, Калининград

Абдулаев Арипгаджияв Гайирбегович, Калининград

Чымба Кежик Геннадьевич, Красноярск

Эльтемиров Магомед-эми Хусайнович, Чечень

Скрябин Нюргун Владимирович, Беларусь

Койко Владислав Николаевич, Беларусь

Соловей Денис Евгеньевич, Беларусь

Громыко Анатолий Викторович, Беларусь

Тажудинов Магомед Шамилович, Дагестан

Ахмедов Абдула Магомедсаидович, Санкт-Петербург

Ваделов Атсалам Исропилович, Москва

70 кг: 9

Таваев Азнаур Залимханович, Дагестан

Бугулов Заурбек Станиславович, РСО-Алания

Шираев Курбан Алиевич, Дагестан

Жилетежев Ахмед Заурович, Санкт-Петербург

Богатырев Руслан Абисинович, Санкт-Петербург

Жендаев Руслан Азадович, Красноярс

Касумов Исраил Аслудиевич, Красноярск

Закуев Анзор Арсенович, Крым

Рассадин Виктор Сергеевич, Саха (Якут)

74 кг: 11

Баев Давид Альбертович, ХМАО Югра

Валиев Чермен Ахсарбекович, РСО-Алания

Жамалов Разамбек Саламбекович, Дагестан

Абдулвагабов Камиль Магомедович, Дагестан

Балаян Арсен Владимирович, Калининград

Акулич Егор Евгеньевич, Беларусь

Нуриков Азамат Гусейнович, Беларусь

Ализалов Давуд Шахинович, Беларусь

Давудов Тажи Мурветович, Санкт-Петербург

Шериев Иналбек Асланович, Москва

Сидаков Заурбек Казбекович, ХМАО Югра

79 кг: 15

Валиев Радик Юрьевич, РСО-Алания

Карданов Магомет Аланович, Москва

Хубежты Кахабер Омарович, РСО-Алания

Макиев Заур Юрьевич, РСО-Алания

Усманов Ахмед Магомедович, Дагестан

Гаджимагомедов Аманула Муавиядович, Дагестан

Джиоев Арсений Батирович, РСО-Алания

Сайпудинов Хидир Курбанович, Дагестан

Улимбашев Азрет Заурбиевич, Красноярск

Сучков Никита Александрович, Красноярск

Денисеня Дмитрий Валерьевич, Беларусь

Шаваев Малик Юсуфович, Крым

Куприн Дмитрий Алексеевич, Кемеров

Магомаев Магомед Магомедович, Брянск

Аслуев Расул Шахбанович, Дагестан

86 кг: 12

Куруглиев Даурен Халидович, Дагестан

Найфонов Артур Эдикович, ХМАО Югра

Багомедов Ада Магомедмурадович, Дагестан

Мусалалиев Арсен-али Нуридинович, Дагестан

Набиев Гаджи Камилович, Дагестан

Расулов Аманула Магомедрасулович, Дагестан

Малачдибиров Мустафагаджи Малачдибирович, Дагестан

Котаев Тимур Александрович, Красноярск

Тихаев Расул Магомедович, Беларусь

Читадзе Роман Георгиевич, Беларусь

Карпач Андрей Сергеевич, Беларусь

Шебзухов Алик Бесланович, Москва

92 кг: 12

Черткоев Гурам Хвичаевич, Крым

Тапсиев Тамерлан Владимирович, Смоленск

Валиев Владислав Артурович, РСО-Алания

Мухтаров Тажудин Далгатович, Дагестан

Курбанов Магомед Гусейнович, Дагестан

Шарипов Магомед Магомедович, Дагестан

Плиев Алан Вадимович, РСО-Алания

Погосян Аркадий Сосович, Беларусь

Пархоменко Алексей Геннадьевич, Беларусь

Кильчуков Ислам Асланович, Москва

Тасуев Адлан Русланович, Беларусь

Закуев Азамат Арсенович, Крым

97 кг: 13

Хугаев Хох Алексеевич, РСО-Алания

Козырев Сергей Вадимович, Чуваш

Сотиев Асланбек Аланович, РСО-Алания

Коциев Знаур Казбекович, Чуваш

Тажудинов Ахмед Магомедович, Дагестан

Курбанов Абдулла Нурмагомедович, Краснодар

Жабраилов Алихан Лукманович, Дагестан

Мусаев Шамиль Алиевич, Дагестан

Гуштын Александр Сергеевич, Беларусь

Павлюченко Василий Викторович, Беларусь

Козлов Владислав Павлович, Беларусь

Цхаребов Артём Майрамович, РСО-Алания

Пшеничников Константин Вячеславович, Кемеров

125 кг: 17

Голоев Виталий Федорович, РСО-Алания

Хубаев Хасан Муратович, Москва

Хубулов Казбек Владимирович, РСО-Алания

Теблоев Ацамаз Георгиевич, ХМАО Югра

Хинчагов Сослан Зурабович, Крым

Хубулов Ален Вадимович, РСО-Алания

Джиоев Эрик Альбертиевич, Красноярск

Абакаров Аслан Гусейнович, Дагестан

Цыжипов Балдан Мижитдоржиевич, Буриад

Пуховский Артём Вячеславович, Москва

Хроменков Денис Владимирович, Беларусь

Песняк Виталий Иванович, Беларусь

Кривцов Павел Александрович, Кемеров

Пасенок Остап Анатольевич, Кемеров

Хизриев Анзор Русланович, Санкт-Петербург

Хизриев Хамзат Русланович, Санкт-Петербург

Хизриев Зелимхан Русланович, Санкт-Петербург

Нийтэлсэн: У.Баярсайхан

Спорт бөхийн мэргэжлийн лигийн тэмцээнд оролцох тамирчдын нэрс тодорчээ  
Үзсэн: 138 Mongolian National Broadcaster  

Анхааруулга:

Та одоогоор сэтгэгдэл үлдээх боломжгүй байна.
MNB.mn сайтын редакц
Утас: 70127055

Бидэнтэй нэгдээрэй